NULL
 

Szybki kontakt

BIURO29 jest częścią grupy skupiającej firmy oferujących powiązane specjalistyczne usługi, m.in. sprzedaż gotowych spółek (z o.o. oraz komandytowych), zakładanie takich spółek, zakładanie i sprzedaż firm w Czechach oraz biuro rachunkowe. Dzięki temu nasi klienci mogą korzystać ze wszystkich tych usług w jednym miejscu, co jest z pewnością jednocześnie wygodniejsze, jak i oszczędniejsze (zarówno w kategoriach czasu, jak i pieniędzy).

Zapraszamy do zapoznania się z innymi usługami, które znajdują się w naszej ofercie:

Biuro rachunkowe PG Partner Gospodarczy ma swoją siedzibę w Poznaniu. Ma jednak poparte dużymi sukcesami doświadczenie w obsłudze klientów z obszaru całego kraju. Oferuje zarówno obsługę firm jednoosobowych, jak i spółek o złożonej strukturze i charakterze działalności. Pracownicy biura komunikują się również w języku angielskim oraz rosyjskim co znacząco ułatwia obsługę licznych klientów zagranicznych.

SPRAWDŹ!

Kancelaria Gospodarcza Effekti sp. z o.o. ma w swojej ofercie sprzedaż gotowych spółek (z o.o. oraz komandytowych), które posiadają aktywne numery VAT/VAT-EU. Dzięki zakupieniu takiej spółki można błyskawicznie rozpocząć działalność bądź inwestycje. Od uruchomienia w 2013 r. Kancelaria sprzedała ponad 700 gotowych spółek. Zajmuje się również zakładaniem spółek z o.o. oraz komandytowych, jak również świadczy inne specjalistyczne usługi, m.in. likwidację spółek, rejestrację oddziałów podmiotów zagranicznych.

SPRAWDŹ!

CzechyBiznes.expert zajmuje się zakładaniem firm w Czechach. Można skorzystać albo z opcji zakupu gotowej spółki, jak również zlecić założenie zupełnie nowej spółki. Firma pomaga również w zakładaniu działalności jednoosobowej w Czechach, jak również wspiera polskich przedsiębiorców w prowadzeniu działalności w tym kraju (m.in. pomaga w rejestracji aut, nawiązywaniu kontaktów z kontrahentami itd.). Firma ma również w swojej ofercie szkolenia, które pozwalają zapoznać się z korzyściami i warunkami prowadzenia działalności w Czechach.

SPRAWDŹ!

Szybki kontakt